Çelikhanım Termal Otel | Yemek Fiyatına Tatil

Doğanın şifalı dokunuşunu sağlığa dönüştüren Otel

Kaplıca; şifalı sularıyla sıradan konaklama noktalarının ötesine geçen; albenilerinin temeli termal havuzları ve jakuzileri olmakla beraber, mineral zengini doğal sularla hazırlanan çamur ve bakım kürleriyle de konuklarına sağlık sunan tatil adresi. Diğer bir deyişle, yılın her mevsiminde üzerimizdeki yorgunluğu alan birer mucizevi mekandır.

Termal kaynaklar açısından oldukça şanslı bir ülke olan Türkiye’de, hem şifalı suları, hem bakım ve tedavi kürleri, hem termal tesisleri dışında sundukları hizmet ve imkanlarıyla öne çıkan termal Çelikhanım termal oteli sizlere için tanıtıyoruz.

Yüksek dağların serin ve temiz havasında, şehirden uzakta bir tatil yapmak mı istiyorsunuz? Biraz yalnız kalmaya, kafa dinlemeye mi ihtiyacınız var? Modern yaşamın karmaşasından uzaklaşmak, bitiremediğiniz projelerinizi tamamlamak mı istiyorsunuz? Sizler de bizler gibi fırsatını bulduğunuz her an doğaya kaçmak için planlar yapanlardan mısınız?

Türkiye’de termal otel sektörü gün geçtikçe çoğalmakta. Termal Otellerde jakuzi tipi odaları tercih ediyorum diyorsanız Niğde’de hizmet veren otelimiz “Çelikhanım Termal Otel” tam sizlere göre. Muazzam bir doğanın içinde, her biri doğa manzaralı odalara sahip. Çelikhanım termal otel sizlere misafir etmekten mutluluk duyar.